Sietom

SAP Polska


www.sap.com/poland/

SAP Polska rozpoczął działalność we wrześniu 1995 roku. SAP jest liderem polskiego rynku aplikacji biznesowych. Liczba klientów, którzy skorzystali z rozwiązań SAP od momentu rozpoczęcia działalności w Polsce, przekroczyła 1,5 tys.

Wizją SAP jest poprawa życia ludzi, dzięki coraz lepszemu zarządzaniu organizacjami dowolnej wielkości i z każdego sektora rynku. Również w Polsce SAP pomaga przedsiębiorstwom działać lepiej. Firma dostarcza innowacyjne oprogramowanie i usługi, które wspierają zarządzanie i budowanie konkurencyjności. Nasze rozwiązania pozwalają firmom, instytucjom oraz ich pracownikom efektywniej współpracować i lepiej wykorzystywać dane. Pomagamy klientom stale zwiększać zyski oraz szybko reagować na potrzeby rynku. Oprogramowanie SAP może być wykorzystywane w każdym obszarze działania organizacji - od sali posiedzeń zarządu po zaplecze magazynu i pracę w terenie.

Ta strona używa cookies celem umożliwienia rejestracji uczestników wydarzenia i obsługi procesów pokrewnych. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję