Partnerzy

 

Hewlett-Packard Polska Sp. z o.o.

Hewlett Packard Enterprise


University Business Center II
ul. Szturmowa 2A
02-678 Warszawa
www.hp.com

Hewlett Packard Enterprise to największy na świecie dostawca infrastruktury informatycznej, oprogramowania, usług oraz rozwiązań dla przedsiębiorstw różnej wielkości. HPE tworzy nowe rozwiązania technologiczne, które mają znaczący wpływ na życie ludzi, biznes i społeczeństwo. HPE w Polscejest największą firmą technologiczną w Polsce zatrudniającą kilka tysięcy pracowników i współpracującą z licznym gronem partnerów.

Wszechstronna oferta HPE obejmuje trzy kluczowe obszary:

 • Infrastrukturę, w tym serwery, pamięci masowe i rozwiązania sieciowe dla przedsiębiorstw,
 • Najlepsze w swojej klasie oprogramowanie do rozszerzenia i optymalizacji kluczowych aspektów działalności i zarządzania nimi;
 • Usługi gwarantujące uzyskanie wartości dodanej;

Intel Technology Poland

Intel Technology Poland


Al. Jerozolimskie 146c
02-305 Warszawa,
www.intel.com

Firma Intel wprowadza innowacje w celu uczynienia naszego życia bardziej pasjonującym, doskonalszym i łatwiejszym. Nigdy nie ustajemy w naszej pracy. Naszym celem jest wykonanie kolejnego wielkiego skoku – w zakresie technologii, edukacji, kultury, procesu technologicznego i odpowiedzialności społecznej. Zawsze staramy się dostarczać rozwiązania, które zadowolą każdego.


Veeam Software

Veeam Software


Ul. Domaniewska 39A, Wejście A,
02-672 Warszawa
www.veeam.com/pl/

Firma Veeam(R) to nowoczesna ochrona danych (Modern Data Protection™) — oferuje wydajne, łatwe w obsłudze i przystępne cenowo rozwiązania stworzone na potrzeby wirtualizacji (Built for Virtualization™) i środowiska chmurowego. Rozwiązanie Veeam Backup & Replication™ umożliwia tworzenie kopii zapasowych oraz odzyskiwanie i replikację danych w środowiskach VMware i Hyper-V. To czołowe rozwiązanie do backupu maszyn wirtualnych (#1 VM Backup™) pomaga przedsiębiorstwom osiągnąć założone parametry RPO i RTO, zaoszczędzić czas, wyeliminować ryzyko oraz radykalnie obniżyć nakłady kapitałowe i koszty operacyjne. Pakiet Veeam Backup Management Suite™ zapewnia wszystkie atuty i funkcje rozwiązania Veeam Backup & Replication, a także zaawansowane mechanizmy monitorowania, raportowania i planowania mocy obliczeniowych na potrzeby infrastruktury backupu. Pakiet Veeam Management Pack™ (MP) rozszerza korporacyjne funkcje monitorowania na środowisko VMware za pośrednictwem oprogramowania Microsoft System Center, a ponadto dostarcza mechanizmy monitorowania i raportowania na potrzeby infrastruktury Veeam Backup & Replication. Program Veeam Cloud Provider (VCP) oferuje elastyczne miesięczne i stałe licencjonowanie, aby spełnić potrzeby dostawców hostingu, usług zarządzanych i usług chmurowych. Obecnie na całym świecie w programie udział bierze ponad 4 000 dostawców usług. Licencje miesięczne są dostępne w ponad 70 krajach, u ponad 50 agregatorów Veeam.


Accenture.

Accenture


www.accenture.com

Accenture jest wiodącą globalną firmą, która świadczy profesjonalne usługi i rozwiązania w obszarach: Strategy, Consulting, Digital, Technology i Operations. Korzystając z globalnego doświadczenia i wysoce specjalistycznej wiedzy z ponad 40 branż, Accenture oferuje unikalne rozwiązania, które łączą biznes i technologię. Ponad 373 tysięcy pracowników pomaga naszym klientom z ponad 120 krajów stać się wysoce efektywnymi przedsiębiorstwami, a także osiągnąć realną wartość dla swoich udziałowców.
Betacom S.A.

Betacom S.A.


ul. Połczyńska 31 A
01-377 Warszawa,
www.betacom.com.pl

Betacom S.A. należy do czołówki największych integratorów i głównych partnerów HP w Polsce o statusie Gold Partner.

Posiadamy specjalizacje:
·        HP Gold Cloud Builder
·        HP Gold Storage
·        HP Gold Server
·        HP Gold PPS Group Hardware
·        HP Gold IT Operations
·        HP Gold Managed Print
·        HP Gold ServiceOne Enterprise Group
·        HP Gold ServiceOne Printing and Computing
·        HP Silver Networking
·        HP Silver Autonomy

Jesteśmy pierwszym w Polsce ośrodkiem HP Cloud Center of Excellence.

Nasze kompetencje obejmują m.in. usługi cloud computing, produkcję oprogramowania na zamówienie, pełne zarządzanie infrastrukturą IT, budowę systemów bezpieczeństwa i archiwizacji danych, systemy zarządzania wiedzą i kapitałem ludzkim, ogólnopolski serwis, pełne usługi outsourcingowe.


Innergo Systems Sp. z o.o.

Innergo Systems Sp. z o.o.


ul. Odrowąża 15
03-310 Warszawa
www.innergo.pl

Innergo Systems jest integratorem rozwiązań technologicznych i dostawcą szerokiej gamy usług z obszaru nowoczesnego ICT.

Nasza działalność skupia się na obszarach technologicznych związanych z systemami telekomunikacyjnymi, środowiskami Contact Center, rozwiązaniami transmisji i przetwarzania danych oraz infrastrukturą Data Center. Integrujemy te rozwiązania tak, aby nasz klient mógł dzięki nim w pełni realizować swoje cele nie tylko dzisiaj, ale także w przyszłości.

 


IntegraKom

IntegraKom


IntegraKom Sp. z o. o.
ul. Płowiecka 105/107
www.integrakom.pl

IntegraKom Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością działa na polskim rynku IT od 1998 roku, początkowo w formie spółki akcyjnej, obecnie w formie spółki z o.o.. Właścicielami spółki są dwie osoby fizyczne – Andrzej Jaszczyk i Andrzej Swiniarski, stanowiących jednocześnie jej Zarząd. Siedziba firmy mieści się w Warszawie, działalność prowadzimy na terenie całej Polski.
Dostarczamy, wdrażamy i utrzymujemy kompletną infrastrukturę IT – serwery, macierze, biblioteki taśmowe, sieci LAN i SAN, oraz oprogramowanie systemowe i zarządzające – na potrzeby platform integracyjnych, wirtualizacyjnych, rozwiązań HA, Cloud computing, aplikacji ERP i CRM.

Proponujemy naszym klientom kompleksową usługę:
Od doboru parametrów i wykonania projektu systemu przy współpracy z dostawcą aplikacji, poprzez dostawę , instalację i uruchomienie infrastruktury, po utrzymanie, rozbudowę i obsługę serwisową rozwiązania. Nasza oferta oparta jest o rozwiązania IBM i HP – największych światowych dostawców technologii IT.

Chcemy być firmą wyspecjalizowaną w segmencie serwerów, pamięci masowych oraz technologii wirtualizacyjnych i cloud computing, skutecznie konkurująca dzięki najniższym cenom, wysokiej jakości rozwiązań i elastyczności działania z największymi firmami na polskim rynku IT.


IT Serwis

IT SERWIS Sp. z o.o.


ul. Żołnierska 5a
71-210 Szczecin
http://itserwis.net

"Twój biznes, nasze kompetencje".

IT Serwis powstało w 2001 roku. Naszą misją jest wspieranie biznesu Klientów dzięki technologiom, jakie dostarcza informatyka i telekomunikacja. Wierzymy, że nowoczesna infrastruktura IT, odpowiedni dobór rozwiązań i zapewnienie wsparcia technicznego na najwyższym poziomie ułatwi naszym Klientom osiągnąć maksymalną efektywność ekonomiczną. Poniższe aspekty naszej działalności pozwalają nam na spełnienie oczekiwań naszych Klientów: partnerstwo, optymizm, przyzwoitość, zespołowość, profesjonalizm, otwartość i skuteczność.


Koma Nord Sp. z o.o.

Koma Nord Sp. z o.o.


ul. Łużycka 2
81-537 Gdynia
www.komanord.pl

Koma Nord Sp. z o.o. jest firmą dostarczającą profesjonalną infrastrukturę komputerową.

Wśród najważniejszych zagadnień, gdzie przez lata Koma Nord zbierała rynkowe doświadczenie oraz poczyniła największe inwestycje w wiedzę swoich pracowników są:

 • Systemy bezpieczeństwa i poufności danych,
 • Systemy zarządzania infrastrukturą,
 • Systemy serwerowe i serwerownie,
 • Systemy sieciowe LAN i WAN,
 • Systemy okablowania,
 • Usługi profesjonalne i outsourcing,
 • Usługi serwisowe
 • Systemy zarządzania usługami IT

Wydajne systemy drukujące i materiały eksploatacyjne. Swoje rozwiązania Koma Nord opiera na ofercie najpoważniejszych koncernów światowych.


Newind

NEWIND Sp. z o.o.


ul. Klecińska 125
54-413 Wrocław
tel.: +48 71 78 58 550
fax: +48 71 78 58 551
http://www.newind.pl

W 2010 roku zespół doświadczonych pracowników, którzy w swojej karierze zrealizowali najbardziej złożone projekty IT w wielu sektorach gospodarki, postanowił stworzyć nową jakość na rynku IT. Tak powstała firma NEWIND, która za główny cel stawia sobie dostarczanie klientom najwyższej klasy rozwiązań i usług IT. Nasze podstawowe kierunki działania to integracja systemowa, bezpieczeństwo systemów IT, audyt informatyczny, kompleksowe usługi doradcze oraz konsulting w obszarze SAP Basis. W tych obszarach wspierają nas najwięksi światowi dostawcy technologii IT.

Firma realizuje projekty zarówno w sektorze prywatnym, jak i na rynku publicznym. Certyfikowani pracownicy firmy spełniają najwyższe wymagania techniczne i formalne. Doświadczenie, kompetencje oraz przegląd najnowszych technologii IT zapewnia optymalne dostosowanie oferty do potrzeb rozwoju naszych klientów.

Ta strona używa cookies celem umożliwienia rejestracji uczestników wydarzenia i obsługi procesów pokrewnych. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję