Newind

NEWIND Sp. z o.o.


ul. Klecińska 125
54-413 Wrocław
tel.: +48 71 78 58 550
fax: +48 71 78 58 551
http://www.newind.pl

W 2010 roku zespół doświadczonych pracowników, którzy w swojej karierze zrealizowali najbardziej złożone projekty IT w wielu sektorach gospodarki, postanowił stworzyć nową jakość na rynku IT. Tak powstała firma NEWIND, która za główny cel stawia sobie dostarczanie klientom najwyższej klasy rozwiązań i usług IT. Nasze podstawowe kierunki działania to integracja systemowa, bezpieczeństwo systemów IT, audyt informatyczny, kompleksowe usługi doradcze oraz konsulting w obszarze SAP Basis. W tych obszarach wspierają nas najwięksi światowi dostawcy technologii IT.

Firma realizuje projekty zarówno w sektorze prywatnym, jak i na rynku publicznym. Certyfikowani pracownicy firmy spełniają najwyższe wymagania techniczne i formalne. Doświadczenie, kompetencje oraz przegląd najnowszych technologii IT zapewnia optymalne dostosowanie oferty do potrzeb rozwoju naszych klientów.

Ta strona używa cookies celem umożliwienia rejestracji uczestników wydarzenia i obsługi procesów pokrewnych. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję