MAGAZYN WYZWANIA IT

Drodzy Czytelnicy,

Rozwiązania Hewlett Packard Enterprise pomagają firmom przyspieszyć w kluczowych obszarach biznesowych. HPE zapewnia bezpieczeństwo, wspiera wdrażanie innowacji i zwiększanie wydajności. Nasze coroczne badanie „Prognoza IT” (strony 10-13) podkreśla najważniejsze korzyści dla biznesu. Według naszej analizy, głównymi wyzwaniami, jakie stoją przed menedżerami IT w polskich przedsiębiorstwach są mobilność, analityka i bezpieczeństwo – prawie 85% z nich uważa, że digitalizacja znacząco wpłynie na sposób prowadzenia przez nich działalności w nadchodzących latach.

Dyskusję na temat możliwości przyspieszenia w biznesie będziemy kontynuować podczas naszego spotkania Forum Wyzwania IT, które odbędzie się 28 kwietnia 2016 r. na Stadionie Narodowym w Warszawie. Serdecznie zapraszamy do udziału. Wspólnie z naszymi zagranicznymi i lokalnymi ekspertami oraz z naszymi Partnerami zaprezentujemy, jak Hewlett Packard Enterprise może pomóc przyspieszyć biznes.

Sabine Sauter
dyrektor zarządzająca
Hewlett Packard Enterprise Polska


Pobierz magazyn

Ta strona używa cookies celem umożliwienia rejestracji uczestników wydarzenia i obsługi procesów pokrewnych. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję