IT.expert

IT.expert Sp. z o.o.


Al. Jerozolimskie 176
02-486 Warszawa
www.itexpert.pl

IT.expert istnieje na rynku informatycznym od 2000 roku. Klientami Spółki są największe instytucje i firmy działające w sektorze finansowym, przemysłowym, energetycznym, publicznym i telekomunikacyjnym.

Firma IT.expert specjalizuje się w doradztwie i integracji rozwiązań informatycznych. Skupiając się na biznesie swoich Klientów, dostarcza rozwiązania optymalnie dopasowane do ich potrzeb, budując tym samym przewagę konkurencyjną. Aktywnie wspiera rozwój informatyki i jej zastosowania w biznesie.

Od 2010 roku Spółka tworzy Grupę Kapitałową IT.expert. Współpraca firm w ramach Grupy Kapitałowej oraz ich komplementarne kompetencje zapewniają Klientom kompleksową ofertę w zakresie zaawansowanych rozwiązań informatycznych w obszarach: Smart City, Mobility, Cooperation, Security, Cloud i Outsourcing. Wspólne działanie pozwala osiągnąć lepsze warunki współpracy z dostawcami / producentami technologii informatycznych, dzięki czemu nasza oferta jest bardziej konkurencyjna. Połączenie oferty i kompetencji w Grupie Kapitałowej IT.expert jest dla wszystkich Spółek do niej należących gwarancją szybszego rozwoju. Do Grupy Kapitałowej IT.expert należą następujące spółki: IT.expert.group, IT.expert, Management Data Systems, IT.event i Commcord.

Ta strona używa cookies celem umożliwienia rejestracji uczestników wydarzenia i obsługi procesów pokrewnych. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję