IntegraKom

IntegraKom


IntegraKom Sp. z o. o.
ul. Płowiecka 105/107
www.integrakom.pl

IntegraKom Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością działa na polskim rynku IT od 1998 roku, początkowo w formie spółki akcyjnej, obecnie w formie spółki z o.o.. Właścicielami spółki są dwie osoby fizyczne – Andrzej Jaszczyk i Andrzej Swiniarski, stanowiących jednocześnie jej Zarząd. Siedziba firmy mieści się w Warszawie, działalność prowadzimy na terenie całej Polski.
Dostarczamy, wdrażamy i utrzymujemy kompletną infrastrukturę IT – serwery, macierze, biblioteki taśmowe, sieci LAN i SAN, oraz oprogramowanie systemowe i zarządzające – na potrzeby platform integracyjnych, wirtualizacyjnych, rozwiązań HA, Cloud computing, aplikacji ERP i CRM.

Proponujemy naszym klientom kompleksową usługę:
Od doboru parametrów i wykonania projektu systemu przy współpracy z dostawcą aplikacji, poprzez dostawę , instalację i uruchomienie infrastruktury, po utrzymanie, rozbudowę i obsługę serwisową rozwiązania. Nasza oferta oparta jest o rozwiązania IBM i HP – największych światowych dostawców technologii IT.

Chcemy być firmą wyspecjalizowaną w segmencie serwerów, pamięci masowych oraz technologii wirtualizacyjnych i cloud computing, skutecznie konkurująca dzięki najniższym cenom, wysokiej jakości rozwiązań i elastyczności działania z największymi firmami na polskim rynku IT.

Ta strona używa cookies celem umożliwienia rejestracji uczestników wydarzenia i obsługi procesów pokrewnych. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję