ESKOM IT Sp. z o.o.

ESKOM IT Sp. z o.o.


ESKOM IT Sp. z o.o.
ul. Puławska 45b
05-500 Piaseczno
www.eskom.eu

Firma ESKOM powstała w 2003 r. i skupia się na działalności związanej z usługami informatycznymi i dostarczaniem zaawansowanych rozwiązań. Jedenaście lat systematycznego budowania pozycji na rynku zaowocowało pozycją w gronie liderów krajowego outsourcingu IT. Połączenie kompetencji ekspertów, najnowszych rozwiązań technologicznych oraz nastawienia na maksymalną satysfakcję klienta sprawiło, że zaufały nam najbardziej znane firmy na rynku polskim. Efekty naszej działalności doceniło również HP, które przyznało nam najwyższy status HP Platinum Partner.

Misją ESKOM od 11 lat niezmiennie pozostaje przygotowanie i wdrażanie rozwiązań informatycznych, które pozwalają naszym klientom poprawić skuteczność funkcjonowania na rynku i budowanie przewagi nad konkurencją. Filarami naszej obecnej działalności są usługi dla działów IT naszych klientów (IT Outsourcing) oraz wdrażanie zleconych nam rozwiązań (IT Solutions). Niezależnie od tego, jaki fragment działalności realizujemy, naszym priorytetem jest zapewnienie bezpieczeństwa powierzonych nam systemów.

Ta strona używa cookies celem umożliwienia rejestracji uczestników wydarzenia i obsługi procesów pokrewnych. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję