Citrix

Citrix (NASDAQ:CTXS)


www.citrix.com


Citrix (NASDAQ:CTXS) jest firmą oferującą rozwiązania cloud computing, która umożliwia różnorodne formy pracy mobilnej - z dowolnego miejsca oraz urządzenia, poprzez dostęp do danych i aplikacji w łatwy i bezpieczny sposób.

Rozwiązania Citrix pomagają działom IT oraz usługodawcom w budowie zarówno prywatnych jak i publicznych chmur obliczeniowych, wykorzystując w tym celu rozwiązania wirtualizacyjne i sieciowe do dostarczania wydajnych, elastycznych i efektywnych kosztowo usług. Dzięki znanym na rynku rozwiązaniom z zakresu mobilności, wirtualizacji desktopów, sieci, platform chmurowych, współpracy i wymiany danych Citrix pomaga organizacjom różnej wielkości osiągnąć odpowiednią elastyczność biznesową, niezbędną w coraz bardziej mobilnej i dynamicznej rzeczywistości.

Rozwiązania Citrix są używane w ponad 260 000 organizacji i przez ponad 100 milionów użytkowników na całym świecie. W 2012 roku przychody firmy wyniosły 2,59 miliarda dolarów.

Więcej informacji można uzyskać na stronie www.citrix.com

Ta strona używa cookies celem umożliwienia rejestracji uczestników wydarzenia i obsługi procesów pokrewnych. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję