BROCADE POLAND

BROCADE POLAND


ul. Iłżecka 26
02-135 Warszawa
http://www.brocade.com

Założona w 1995 roku, firma Brocade jest liderem w dostarczaniu niezawodnych, wydajnych rozwiązań sieciowych, które pomagają największym światowym organizacjom w płynnej transformacji do wirtualnego świata, gdzie aplikacje i informacje znajdują się w dowolnym miejscu sieci. Brocade wykorzystuje swoje doświadczenie i wiedzę w budowie infrastruktury dla centrów danych, w przyszłościowych rozwiązaniach opartych na konsolidacji czy konwergencji sieci, w wirtualizacji i przetwarzaniu danych w chmurze.

Portfolio produktów Brocade obejmuje w szczególności pełne spektrum rozwiązań sieciowych do budowy sieci Storage Area Network opartych o protokół Fibre Channel. Obecna piąta już generacja przełączników SAN, wykonanych w technologii 16 Gb FC dostarczana jest wspólnie z formą HP tysiącom Użytkowników na całym świecie. Niezależnie od właściwych potrzeb, wielkości, czy topologii sieci SAN możemy wspólnie z HP dopasować najbardziej optymalną architekturę sieci SAN.

Ta strona używa cookies celem umożliwienia rejestracji uczestników wydarzenia i obsługi procesów pokrewnych. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję